25 listopada uczniowie klas fryzjerskich naszej szkoły wybrali się do Katowic, aby wziąć udział w największych targach fryzjerskich i kosmetycznych. Festiwal Hair&Beauty skierowany jest do wszystkich, którzy są zainteresowani branżą i niekoniecznie są związani z nią profesjonalnie, każdy znajdzie interesujące go treści. Uczestnicy mieli możliwość zobaczyć specjalne pokazy, produkty kosmetyczne, sprzęty oraz zapoznać się z wiedzą ekspertów z całego świata. Nasi uczniowie mieli okazję poznać aktualne i przyszłe trendy fryzjerskie. Na pasażu wystawienniczym zostało zaprezentowanych blisko 120 marek fryzjerskich i kosmetycznych. Był to dla uczestników wycieczki miło spędzony czas. Opiekę nad młodzieżą sprawowały panie: Iwona Krużel, Marta Mucha, Alicja Bartyzel.
