Nadchodzi magiczny czas Świąt Bożego Narodzenia. Droga młodzieży oraz szanowna kadro, co powiedzielibyście na żywą, pachnącą, pięknie ozdobioną choinkę w naszym szkolnym korytarzu?
W imieniu Samorządu Uczniowskiego, pragniemy serdecznie zaprosić do udziału w zbiórce ozdób świątecznych i światełek choinkowych, która trwać będzie od dziś do 30 listopada. Bombki, łańcuchy, inne świecidełka – każdy rodzaj dekoracji mile widziany! Ozdoby przyjmować będzie biblioteka szkolna. Stwórzmy razem symbol tej pięknej tradycji, który umili nam zimowe dni spędzone w szkole.
