TUŻ OBOK – zbiórka przyborów szkolnych

Po raz kolejny,  pomagamy. Z okazji rozpoczęcia roku szkolnego chcemy obdarować przyborami szkolnymi dzieciaki, które mają jeszcze braki w wyprawce szkolnej. Prosimy każdą klasę o przygotowanie paczki, w której powinny się znaleźć następujące przybory szkolne: zeszyty, bloki rysunkowe, papiery kolorowe, bibuła, kredki, farby, długopisy, ołówki, kleje itp. Oczywiście możecie dorzucić, co tylko chcecie.

Akcja będzie trwała w terminie 19- 30.IX.2022 r. Przybory zebrane przez klasę lub indywidualnie można składać u pani Kingi Lizak – sala 33 i u pani Iwony Adamiec- Zielińskiej- w gabinecie pedagoga. Na parterze będzie też postawiony kosz.

Przypominamy, że trwa akcja „Zbieramy nakrętki”.

 

Szkolny Wolontariat

Narzędzia dostępności