Turniej piłki siatkowej chłopców klas czwartych

W dniu 11.04.2025 r. w Zespole Szkół Mechanicznych odbył się turniej piłki siatkowej chłopców klas czwartych. W turnieju udział wzięło pięć klas czwartych: 4as, 4bs, 4cs, 4ls, 4rs.  Mecze  rozgrywane były „każdy z każdym” do dwóch wygranych setów. Zwycięską klasą okazała się klasa 4ls, drugie miejsce zajęła klasa 4cs, trzecie miejsce zajęła klasa 4as, czwarte miejsce klasa 4rs, a piąte klasa 4bs.  Każda klasa otrzymała pamiątkowy dyplom, a pierwsze trzy drużyny złote, srebrne i brązowe medale. Sędziami turnieju byli uczniowie klasy 5as Hubert i Patryk, a za organizację turnieju odpowiadali Pani mgr Domagała Anna, mgr Stawarz Sławomir i mgr Drozd Mariusz. Wszystkim uczestnikom i ich wychowawcom serdecznie gratulujemy i dziękujemy, a szczególne podziękowania składamy na ręce Rady Rodziców Zespołu Szkół Mechanicznych, fundatora medali i dyplomów.

Narzędzia dostępności