I w naszej szkole był tłusty czwartek. Ten dzień rozpoczął się niezwykle miło. Wolontariat szkolny postarał się umilić wszystkim czas. Zorganizował stoisko z przepysznymi pączkami, które schodziły jak przysłowiowe świeże bułeczki, ponieważ w ten dzień nie powinno liczyć się kalorii. Nasi uczniowie, nauczyciele i pracownicy nie zawiedli! W tym roku, dochód ze sprzedaży pączków, zostanie przeznaczony na rehabilitację naszego ucznia Jakuba.
Niecodzienny „tłusty czwartek” zorganizowali: Monika Pokrzywa, Nikola Wilk kl. I fs, Marysia Adamska, Patrycja Ziemińska kl. I mss, Julia Wąsik, Ola Ciąpała, Justyna Nowak, Kacper Bujnik i Rafał Łyszczarz kl. I hs.
DZIĘKUJEMY!
Wolontariat Szkolny
