W dniu 27 maja 2022 r. podczas Dnia Herbaty w ZSM odbył się konkurs „Tea Party Quiz” cieszący się dużym zainteresowaniem ze strony uczniów, którzy odwiedzali bibliotekę szkolną by degustować różne rodzaje herbat.
Dziękujemy za udział!
A teraz nadszedł czas by ogłosić wyniki. Nagrodę główną, czyli lawendowy kubek z zaparzaczem otrzymuje:
- Wiktoria Żak z klasy 2 fss
Aromatyczne herbaciane wyróżnienia otrzymują:
- Dominik Baran, Hubert Borkowski, Filip Bialic, Sebastian Pomianek oraz Paweł Surlas.
Serdecznie gratulujemy zwyciężczyni i wyróżnionym! Wszystkim uczestnikom jeszcze raz dziękujemy za udział!
