Grudzień 2023 piątek oraz sobota- kolejny raz pomagamy! W naszej szkole wolontariuszy nie brakuje i chociaż w środę była też akcja mikołajkowa do „Tak! Pomagam!” chętnych nie zabrakło. Bezinteresowna pomoc, coś co kochamy i nikt z nas nie oczekuje niczego w zamian. Zbieraliśmy żywność długoterminową w sklepach Lidl i Hetman dla rodzin, które najbardziej tego potrzebują. Wystarczy trochę uśmiechu i zachęta, a ludzie garną się do pomocy. Drobne rzeczy typu kasza, mąka, ryż i oczywiście słodycze, z których najbardziej ucieszą się dzieci.
Wolontariusze, którzy wzięli udział w akcji to:
- klasa I fs – Amelia Stelmach, Judyta Stefanik, Martyna Ostrowska, Amelia Bober
- klasa I ls – Bartek Płoszaj, Kacper Szwed, Jakub Gąsior
- klasa II fs – Monika Pokrzywa, Nikola Wilk, Emilia Toś, Martyna Piesowicz, Anna Kostka, Weronika Łata
- klasa II mss – Patrycja Ziemińska, Gabriela Kozdraś, Maria Adamska
- klasa II hs – Filip Kretowicz
- klasa III fss – Aleksandra Tracz, Amelia Szyszka, Martyna Jasińska
- klasa V fss – Kamila Drozd
Podziękowania należą się Pani Kindze Lizak za organizację i dopięcie wszystkiego na przysłowiowy ostatni guzik oraz Pani Iwonie Adamiec – Zielińskiej za opiekę nad nami i udzielanie cennych wskazówek.
A Ty? Pomagasz? TAK POMAGAM!
Wolontariat szkolny
