Szkolny zespół muzyczny poszukuje osoby posiadającej umiejętności gry na gitarze basowej oraz chcącej poświęcić swój czas aby rozwijać swoją pasję i umiejętności, prezentować się nie tylko na forum szkoły ale również poza jej murami. Jeżeli jesteś jedną z nich zgłoś się do nas.
Szczegółowych informacji udziela p. Agata Pawlak.
Serdecznie zapraszamy !
