Szkolny zespół muzyczny poszukuje gitarzysty basowego

Szkolny zespół muzyczny poszukuje osoby posiadającej umiejętności gry na gitarze basowej oraz chcącej poświęcić swój czas aby rozwijać swoją pasję i umiejętności, prezentować się nie tylko na forum szkoły ale również poza jej murami. Jeżeli jesteś jedną z nich zgłoś się do nas.

Szczegółowych informacji udziela p. Agata Pawlak.

 

Serdecznie zapraszamy !

Narzędzia dostępności