Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie dotyczącym znajomości zasad dobrego wychowania. Zadaniem uczestników będzie rozwiązanie testu, w którym pytania będą dotyczyły kulturalnego zachowania, wypowiadania się, a także właściwego stroju.
Celem konkursu jest uświadomienie konieczności właściwego zachowania między ludźmi i
kształtowanie postaw społecznie akceptowanych. Konkurs odbędzie się w ostatnim tygodniu listopada. Swój udział można zgłosić w bibliotece szkolnej. Szczegółowych informacji udzielają nauczyciele Agnieszka Kapłon i Krystyna Potoczna.
