Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnej edycji szkolnego konkursu recytatorskiego, tym razem pod hasłem „Prawda, Dobro, Piękno”. Zadaniem uczestników jest przygotowanie recytacji jednego utworu poetyckiego ( minimum 25 wersów), związanego tematycznie z hasłem konkursu. Zgłoszenia prosimy składać u nauczycieli organizatorów pani Kingi Lizak, pani Agnieszki Kapłon i pani Krystyny Potocznej do 20 grudnia. Wstępny termin konkursu to początek lutego 2023 roku. Szczegółowe informacje można uzyskać w bibliotece szkolnej.
Serdecznie zapraszamy !!!
