Z okazji obchodów Dnia Patrona naszej Szkoły- gen. Władysława Andersa, serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym “Czerwone maki na Monte Cassino”. Konkurs ma na celu uczczenie pamięci o naszym Patronie, jego dziedzictwie oraz przypomnieniu wartości takich odwaga, poświęcenie i miłość do Ojczyzny, a także rozwijanie zainteresowań plastycznych wśród uczniów.
Szczegóły konkursu:
- Termin składania prac: do 11 kwietnia 2025 roku u Organizatorów
- Forma pracy: format A3, technika dowolna, związana z motywem czerwonych maków lub portretem gen. Andersa
- Ogłoszenie wyników: podczas obchodów Dnia Patrona.
Najlepsze prace zostaną nagrodzone a autorów czekają atrakcyjne nagrody i pamiątkowe dyplomy.
Zachęcamy do twórczego podejścia do tematu i wspólnego świętowania pamięci naszego Patrona.
Organizatorki konkursu: Pani Monika Bajor oraz Pani Dominika Gudziej
