Szkolny konkurs o Danucie Siedzikównie „Ince”

W dniu  1 marca br. o godz. 12.20  w auli szkolnej odbędzie się konkurs o Danucie Siedzikównie „Ince”. Chętnych serdecznie zapraszamy.

Organizatorzy: Agnieszka Kapłon, Ewa Wojakowska, Elżbieta Pitera

Narzędzia dostępności