W dniu 1 marca br. o godz. 12.20 w auli szkolnej odbędzie się konkurs o Danucie Siedzikównie „Ince”. Chętnych serdecznie zapraszamy.
Organizatorzy: Agnieszka Kapłon, Ewa Wojakowska, Elżbieta Pitera
Narzędzia dostępności