Zapraszamy wszystkich uczniów do udziału w Szkolnym konkursie na prezentację w języku niemieckim „Ich bin öko”.
Cele konkursu:
- podniesienie świadomości ekologicznej,
- propagowanie właściwych postaw ekologicznych oraz ekologicznego stylu życia,
- umiejętność przetwarzania surowców wtórnych,
- rozwijanie umiejętności językowych oraz kreatywności,
- propagowanie idei postaw proekologicznych i idei recyklingu.
Zasady oceny przygotowanych prac:
- Kreatywność oraz oryginalność prezentowanego materiału,
- Poprawność merytoryczna i językowa zamieszczonych w prezentacji informacji,
- Przejrzysty i uporządkowany układ prezentacji,
- Adekwatność zastosowanych narzędzi i efektów do przedstawianych treści,
- Techniczna poprawność wykonania prezentacji.
Prezentację multimedialną należy przygotować w programie MS Power Point.
Prezentacja powinna posiadać nie mniej niż 10 slajdów i nie więcej niż 20.
Pracę należy wysłać na Czat na Teams do 8.04.2022 r. do jednego z organizatorów.
B. Kataniak – Stefańska, M. Kot-Nowicka, D. Kustra
