Szkolny konkurs na prezentację w języku niemieckim „Ich bin öko”

Zapraszamy wszystkich uczniów do udziału w Szkolnym konkursie na prezentację w języku niemieckim „Ich bin öko”.

 

Cele konkursu: 

  • podniesienie świadomości ekologicznej, 
  • propagowanie właściwych postaw ekologicznych oraz ekologicznego stylu życia, 
  • umiejętność przetwarzania surowców wtórnych, 
  • rozwijanie umiejętności językowych oraz kreatywności, 
  • propagowanie idei postaw proekologicznych i idei recyklingu.

 

Zasady oceny przygotowanych prac: 

  1. Kreatywność oraz oryginalność prezentowanego materiału, 
  2. Poprawność merytoryczna i językowa zamieszczonych w prezentacji informacji, 
  3. Przejrzysty i uporządkowany układ prezentacji,
  4. Adekwatność zastosowanych narzędzi i efektów do przedstawianych treści,
  5. Techniczna poprawność wykonania prezentacji. 

 

Prezentację multimedialną należy przygotować w programie MS Power Point.

Prezentacja powinna posiadać nie mniej niż 10 slajdów i nie więcej niż 20.

Pracę należy wysłać na Czat na Teams do 8.04.2022 r. do jednego z organizatorów.

 

B. Kataniak – Stefańska, M. Kot-Nowicka, D. Kustra 

Narzędzia dostępności