Zadaniem uczestników było zilustrowanie dowolną techniką plastyczną lub grafiką komputerową tematu „Sport treiben – gesund leben” z opisem w języku niemieckim.
Prace oceniane były pod względem: zgodności z tematem, różnorodności stosowanych technik , walorów artystycznych i estetycznych, poprawności językowej i oryginalności pomysłu.
- I miejsce: Karol Flis – klasa 4fss
- II miejsce: Hubert Szczygieł – klasa 2ls
- III miejsce: Piotr Sołtys – klasa 2ls
Dziękujemy wszystkim za udział i gratulujemy zwycięzcom.
Organizatorzy: B. Kataniak – Stefańska, M. Kot – Nowicka, D. Kustra
