- Organizator konkursu
Organizatorem konkursu „Jak żyć zdrowo” jest Zespół Szkół Mechanicznych w Rzeszowie. - Cele konkursu
- Promowanie zdrowego stylu życia wśród dzieci.
- Uświadamianie znaczenia aktywności fizycznej i zdrowego odżywiania.
- Rozwijanie kreatywności i umiejętności pracy w zespole.
- Kształtowanie nawyków prozdrowotnych w codziennym życiu.
- Uczestnicy konkursu
Konkurs skierowany jest do uczniów Zespołu Szkół Mechanicznych w Rzeszowie. Uczniowie mogą brać udział indywidualnie lub w zespołach (maksymalnie 3 osoby).
- Zasady konkursu
- Konkurs podzielony jest na dwie kategorie:
- Praca plastyczna (plakat promujący zdrowy styl życia).
- Prezentacja multimedialna (do 10 slajdów) na temat zdrowego trybu życia.
- Prace muszą być autorskie i nigdzie wcześniej niepublikowane.
- Ocenie podlegać będą: oryginalność, zgodność z tematyką, estetyka wykonania oraz przekaz edukacyjny.
- Prace należy dostarczyć do nauczyciela wychowania fizycznego do dnia 14.04.2025
- Komisja konkursowa
Prace oceni komisja konkursowa powołana przez organizatora, składająca się z nauczycieli Pani Alicji Bartyzel oraz Pana Sławomira Stawarza - Nagrody
Dla laureatów przewidziane są nagrody . - Ogłoszenie wyników
Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na stronie internetowej szkoły , oraz podczas uroczystego wręczenia nagród . - Postanowienia końcowe
- Organizator zastrzega sobie prawo do publikacji zwycięskich prac na stronie internetowej szkoły oraz mediach społecznościowych.
- Udział w konkursie jest równoznaczny z akceptacją niniejszego regulaminu.
- Wszelkie kwestie sporne rozstrzyga organizator konkursu.
Zachęcamy wszystkich uczniów do udziału i życzymy powodzenia!
