Szkolny konkurs „Jak żyć zdrowo”

  1. Organizator konkursu
    Organizatorem konkursu „Jak żyć zdrowo” jest Zespół Szkół Mechanicznych w Rzeszowie.
  2. Cele konkursu
  • Promowanie zdrowego stylu życia wśród dzieci.
  • Uświadamianie znaczenia aktywności fizycznej i zdrowego odżywiania.
  • Rozwijanie kreatywności i umiejętności pracy w zespole.
  • Kształtowanie nawyków prozdrowotnych w codziennym życiu.
  1. Uczestnicy konkursu

Konkurs skierowany jest do uczniów Zespołu Szkół Mechanicznych w Rzeszowie. Uczniowie mogą brać udział indywidualnie lub w zespołach (maksymalnie 3 osoby).

  1. Zasady konkursu
  • Konkurs podzielony jest na dwie kategorie:
    1. Praca plastyczna (plakat promujący zdrowy styl życia).
    2. Prezentacja multimedialna (do 10 slajdów) na temat zdrowego trybu życia.
  • Prace muszą być autorskie i nigdzie wcześniej niepublikowane.
  • Ocenie podlegać będą: oryginalność, zgodność z tematyką, estetyka wykonania oraz przekaz edukacyjny.
  • Prace należy dostarczyć do nauczyciela wychowania fizycznego do dnia 14.04.2025
  1. Komisja konkursowa
    Prace oceni komisja konkursowa powołana przez organizatora, składająca się z nauczycieli Pani Alicji Bartyzel oraz Pana Sławomira Stawarza
  2. Nagrody
    Dla laureatów przewidziane są nagrody .
  3. Ogłoszenie wyników
    Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na stronie internetowej szkoły , oraz podczas uroczystego wręczenia nagród .
  4. Postanowienia końcowe
  • Organizator zastrzega sobie prawo do publikacji zwycięskich prac na stronie internetowej szkoły oraz mediach społecznościowych.
  • Udział w konkursie jest równoznaczny z akceptacją niniejszego regulaminu.
  • Wszelkie kwestie sporne rozstrzyga organizator konkursu.

 

Zachęcamy wszystkich uczniów do udziału i życzymy powodzenia!

Narzędzia dostępności