Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów klas pierwszych do udziału w szkolnym konkursie informatycznym „Bądź bezpieczny w sieci”. Celem konkursu jest propagowanie wiedzy dotyczącej bezpieczeństwa w sieci.
Konkurs odbędzie się w dniu 12 maja 2025 r. (poniedziałek) w godz. 10:40 – 11:25 w sali komputerowej nr 13.
Szczegółowe informacje udzielają nauczyciele organizatorzy: Adam Nazimek, Stanisław Topolewicz.
