Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów klas pierwszych do udziału w szkolnym konkursie informatycznym „Bądź bezpieczny w sieci”. Celem konkursu jest propagowanie wiedzy dotyczącej bezpieczeństwa w sieci.
Konkurs odbędzie się w dniu 24 stycznia 2024 r. (środa) w godz. 10:40 – 11:25 w sali komputerowej nr 13.
Szczegółowe informacje udzielają nauczyciele organizatorzy: Adam Nazimek, Stanisław Topolewicz.
