Świętujemy Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych

W październiku obchodzimy Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych. Z tej okazji wszystkich miłośników książki zapraszamy na szkolne spotkanie z literaturą w naszej bibliotece . Uczestnicy poproszeni będą o przeczytanie fragmentu  ulubionego utworu literackiego.

Zapraszamy chętnych uczniów i nauczycieli do miłego spędzenia czasu z książką, przy kawie i ciastku. Chętnych prosimy o zgłoszenie swojego udziału w bibliotece szkolnej. Spotkanie odbędzie się w połowie października. Dokładny termin zostanie podany w późniejszym terminie. Serdecznie zapraszamy!

 

Bibliotekarze 

Narzędzia dostępności