W dniu 24 maja uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w Półfinałach Wojewódzkich w Pływaniu.
Nasza Drużyna w składzie: Cynk Jakub – 1ls, Filip Głowa – 2hms, Maciej Kusaj – 2hms, Krystian Bednarz – 2bs, Maks Janik – 3fss oraz Maciej Bienia – 3fss zajęła III miejsce osiągając czas 3;06;78.
Indywidualnie nasi chłopcy startowali w następujących konkurencjach:
- Styl motylkowy – Jakub Cynk klasa 1 ls, z czasem 0,37;17
- Styl klasyczny – Filip Głowa klasa 2 hms, z czasem 0,37;95 wywalczył awans do Finału Wojewódzkiego zdobywając VIII miejsce
- Styl dowolny – Maciej Bienia klasa 3 fss z czasem 0,26;68 wywalczył awans do Finału Wojewódzkiego zdobywając I miejsce
Reprezentujący naszą szkołę uczniowi wywalczyli awans do Finału Wojewódzkiego w pływaniu sztafetowym chłopców z czasem 3;06,78
Finały Wojewódzkie odbędą się w Dębicy 14 czerwca. Liczymy na wsparcie społeczności szkolnej.
Gratulujemy wyników osiągniętych przez Naszych Uczniów.
