Sukces uczniów w Finale Ogólnopolskiego Konkursu Lotniczego „Learn&Fly”

W dniu 15.06.2022 r. odbył się Ogólnopolski Finał Konkursu Lotniczego do którego awansował zespół Awio-Majstry w składzie: Maciej Rozlazły, Jakub Miazga, Kacper Grochala oraz Wojciech Gotkowski prowadzony przez nauczyciela mgr. inż. Bogdana Czacha. W Finale spotkali się najlepsi z najlepszych z całej Polski.
Podczas ciężkiej i wyrównanej walki nasz zespół zdobył cenne drugie miejsce w Ogólnopolskim Finale Konkursu Learn&Fly. W rywalizacji udział brali profesjonalni modelarze oraz piloci z różnych miast m. innymi Warszawy, Malborka, Dęblina, Gdyni.
Warto również wspomnieć, iż dzielnie walczył w rywalizacjach konkursowych nasz drugi zespół „Andersy” z klasy 2ls w składzie: Krzysztof Nieroda, Kacper Dytko, Mateusz Grzebyk oraz Wiktor Kaczmarek, który awansował do Wielkiego Finału.
Oba zespoły „Awio-Majstry” jak i „Andersy” wykazały się znakomitym przygotowaniem merytorycznym do konkursu co zapewniło wysokie miejsca.

Narzędzia dostępności