Z przyjemnością informujemy, że uczeń klasy 1 mss Mateusz Bukowski został laureatem ogólnopolskiego konkursu o cyberbezpieczeństwie zorganizowanego przez Fundację Polskiego Funduszu Rozwoju oraz zespół Centralnego Domu Technologii. Uczeń otrzymał jedną z nagród głównych, czyli kartę prezentową Allegro o wartości 500 zł. Opiekunem była Pani M. Bardzik.
Gratulacje!
