Miło nam poinformować, że uczeń naszej szkoły, obecnie absolwent, otrzymał wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie „Polskie serce pękło. Katyń 1940” w kategorii praca plastyczna, zdobywając IX miejsce. Adam wykonał projekt medalu „KATYŃ – PAMIĘTAMY”.
Uroczystość wręczania nagród i dyplomów odbyła się w Sali Kolumnowej Sejmu RP. Uczeń otrzymał listy gratulacyjne od Prezydenta RP i Marszałek Sejmu. Opiekunem była pani Ewa Wojakowska.
