Spotkanie z przedstawicielami fundacji DKSM

W dniu 22.09.2022 r. Zespół Szkół Mechanicznych w Rzeszowie odwiedziły przedstawicielki fundacji DKMS. Fundacja ta zajmuje się organizacją bazy potencjalnych dawców szpiku i organizuje dni dawcy szpiku. Również w naszej szkole rokrocznie odbywa się taka akcja znana uczniom pod nazwą Komórkomanii a szkoła uzyskała certyfikat Szkoły z życiem. Wolontariusze biorący udział w poprzednich akcjach udzieli krótkiego wywiadu reporterowi Radia Rzeszów. Zapraszamy do wysłuchania!

Narzędzia dostępności