Październik to Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych. Z tej okazji w naszej bibliotece odbyła się akcja czytelnicza „Spotkanie z książką”. Uczniowie prezentowali interpretacje wybranych przez siebie dzieł literackich, czytając je zebranym. Mogliśmy usłyszeć piękne czytanie następujących dzieł: Biblii, Reduty Ordona, Pana Tadeusza, Dziadów, Zemsty, Lśnienia i Opowieści biblijnej. Po zakończeniu prezentacji zebrani w czytelni uczniowie mogli przy kawie i ciastku kontynuować miłe spotkanie i rozmowy o literaturze. Uczestnikom dziękujemy i zapraszamy za rok!!!
Organizatorami spotkania były panie K. Potoczna i A. Kapłon.
