W dniu 24 listopada 2022 (czwartek) odbędą się spotkania wychowawców z rodzicami uczniów. Rodziców uczniów klas 1 i 2 zapraszamy do auli szkolnej na godzinę 17.00, a następnie do wyznaczonych sal:
Spotkanie dla rodziców uczniów klas 3 i 4 rozpocznie się o godzinie 17.00 w salach:
Ze względu na nieobecność wychowawców, spotkania dla klas 1cs, 1fs, 3fss, 3hms, 3ls, 4hms, 4as odbędą się w innym terminie. Rodzice uczniów wymienionych klas w dniu 24.11 mogą odbyć indywidualne spotkania z nauczycielami uczącymi.
Wszyscy nauczyciele pełnią dyżur w szkole w godzinach 17.00 – 19.00. Nauczyciele przedmiotów ogólnokształcących w auli szkolnej (po spotkaniu), nauczyciele przedmiotów zawodowych w pokoju nauczycielskim.


