Spływ kajakowy w Czudcu

W dniu 29.05.2024 r. klasa 1ls brała udział w spływie kajakowym Czudec – Rzeszów. Wyruszyliśmy wraz z opiekunami naszą wychowawczynią Panią Joanną Cichoń i Panem Sławomirem Stawarzem, wczesnym rankiem wsiadając do pociągu relacji Rzeszów-Czudec. Następnie spacerem dotarliśmy do ustalonego miejsca nad brzegiem Wisłoka, gdzie czekał na nas cały sprzęt. Trasa spływu wynosiła 20 kilometry, której pokonanie miało zająć 7 godzin. Podczas spływu doświadczyliśmy wielu pozytywnych emocji, które łączyły się częściowo z duchem rywalizacji. Wielu z nas miało pierwszy raz wiosła w dłoniach, więc było to dla niektórych nie lada wyzwanie. Pogoda dopisała i wszyscy z pozytywnym nastawieniem pokonywali kolejne kilometry trasy. Do Rzeszowa dopłynęliśmy około godziny 15:00. Ta wyprawa nauczyła nas pracy zespołowej i dążenia do wspólnego celu. Doświadczenia związane z wyprawą na długo pozostaną w naszej pamięci. 
W imieniu klasy 1ls  
Eryk Paśkiewicz 

Narzędzia dostępności