7 listopada 2024 r. odbyły się wypominki w intencji zmarłych dyrektorów, nauczycieli, pracowników i uczniów, w której uczestniczyli przedstawiciele szkół z Rzeszowa i okolic. Naszą szkołę reprezentował poczet sztandarowy oraz uczniowie klas: II mss, II as i II ls. To tradycyjne listopadowe spotkanie modlitewne, gdzie wspominamy i modlimy się za ludzi związanych z edukacją. Ważna jest pamięć o tych, którzy odeszli, ale ważna jest przede wszystkim modlitwa . Na naszej wspominkowej, szkolnej liście mieliśmy sporo osób, których już z nami nie ma. Jesteśmy im winni naszą modlitwę. Po Eucharystii odbyła się procesja żałobna z modlitwą za zmarłych.
