Rzeszowskie szkolne wypominki

7 listopada 2023 r. w odprawiono Mszę św. w intencji zmarłych dyrektorów, nauczycieli, pracowników i uczniów, w której wzięli udział przedstawiciele naszej szkoły wraz z pocztem sztandarowym. W Eucharystii uczestniczyli przedstawiciele szkół z Rzeszowa i okolic. To tradycyjne listopadowe spotkanie modlitewne, gdzie wspominamy i modlimy się za ludzi związanych z edukacją. Ważna jest pamięć o tych, którzy odeszli, ale ważna jest przede wszystkim modlitwa . Na naszej wspominkowej, szkolnej liście mieliśmy sporo osób, których już z nami nie ma. Jesteśmy im winni naszą modlitwę. Po Eucharystii odbyła się procesja żałobna z modlitwą za zmarłych.

Narzędzia dostępności