W dniu 21 października 2021 roku w naszej szkole został rozegrany Turniej Tenisa Stołowego chłopców i dziewcząt o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Mechanicznych. Mecze rozgrywane były systemem rosyjskim.
W Turnieju brało udział 12 uczniów naszej szkoły:
- Drabicki Remigiusz – 1 as
- Panek Kamil – 2 bs
- Tekiela Maciej – 2 cs
- Toczek Izabela – 3 fsg
- Sączawa Marcelina – 3 fsg
- Chmura Jakub – 3 ag
- Chyłek Kacper – 3 ag
- Dylowski Jakub – 3 ag
- Głodek Dominik – 3 lg
- Osika Paweł – 3 hms
- Motyka Kamil – 3 cs
- Pięta Daniel – 3 ls
- I miejsce Osika Paweł – 3 hms
- II miejsce Panek Kamil – 2 bs
- III miejsce Pięta Daniel – 3ls
Gratulujemy wszystkim uczestnikom osiągniętych wyników.
Dziękujemy naszym sponsorom:
- Stowarzyszenie Koszykówki Wilki Rzeszów
- LTS Feniks Leżajsk
Organizatorzy turnieju: Anna Domagała i Agnieszka Buć
