Turniej Tenisa Stołowego chłopców i dziewcząt o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Mechanicznych

W dniu 21 października 2021 roku w naszej szkole został rozegrany Turniej Tenisa Stołowego chłopców i dziewcząt o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Mechanicznych. Mecze rozgrywane były systemem rosyjskim.

 

W Turnieju brało udział 12 uczniów naszej szkoły:

  1. Drabicki Remigiusz – 1 as
  2. Panek Kamil – 2 bs
  3. Tekiela Maciej – 2 cs
  4. Toczek Izabela – 3 fsg
  5. Sączawa Marcelina – 3 fsg
  6. Chmura Jakub – 3 ag
  7. Chyłek Kacper – 3 ag
  8. Dylowski Jakub – 3 ag
  9. Głodek Dominik – 3 lg
  10. Osika Paweł – 3 hms
  11. Motyka Kamil – 3 cs
  12. Pięta Daniel – 3 ls

 

  • I miejsce Osika Paweł – 3 hms
  • II miejsce Panek Kamil – 2 bs
  • III miejsce Pięta Daniel – 3ls

 

Gratulujemy wszystkim uczestnikom osiągniętych wyników.

 

Dziękujemy naszym sponsorom:

  • Stowarzyszenie Koszykówki Wilki Rzeszów
  • LTS Feniks Leżajsk

 

Organizatorzy turnieju: Anna Domagała i Agnieszka Buć

Narzędzia dostępności