W najbliższy poniedziałek tj. 27.05 odbędą się w szkole prawybory do Parlamentu Europejskiego w ramach akcji „Młodzi głosują 2024”. Komisja wyborcza – będzie wydawała karty do głosowania od godziny 9.00 na parterze szkoły.
https://mg2024.ceo.org.pl/upload/material/mg24-wlepka.pdf
https://mg2024.ceo.org.pl/upload/material/mg24-plakat-zaglosuj.pdf
