Praktyki zawodowe w Hiszpanii

W ramach programu Erasmus+, zorganizowanego przez konsorcjum EDU-IT w projekcie o numerze 2024-1-PL01-KA121-VET-000231170 w dniach 3.05 – 17.05.2025 r. trzech uczniów naszej szkoły – Mateusz Kaczmarek z klasy 2rs, Bartłomiej Rycek z klasy 3as oraz Mikołaj Dziuszyński z klasy 3rs realizuje praktykę w Hiszpanii w firmach EL TECHNICO, VICENTE CAMPOS ,SERVITEC MAQUINARIAS w Jarez de la Frontera.

Uczniowie poszerzają wiedzę i umiejętności techniczne w dziedzinie robotyki i mechatroniki. Poznają przepisy BHP i kulturę pracy.

W wolnym czasie zwiedzają pobliskie miasta, oraz spędzają czas na plaży. Podczas wyjazdu mają również szansę poznać Hiszpańską kulturę i kuchnię.

Narzędzia dostępności