W ramach programu Erasmus + w dniach 5.05 – 17.05.2025 r. dwóch uczniów naszej szkoły – Maksymialian Stopa z klasy 3bs oraz Michał Depa z klasy 3as realizuje praktykę w Grecji w firmie Saracakis w Atenach. Uczniowie poszerzają wiedzę i umiejętności techniczne w dziedzinie mechatroniki pojazdowej, jak również ich obsługi. Poznają przepisy BHP i kulturę pracy. W wolnym czasie zwiedzają zabytki Aten oraz poznają grecką kulturę i kuchnię.
