Praktyki w Barcelos w ramach programu Erasmus+

Ola! Minął już tydzień praktyk uczniów 3ag w Portugalii. Rozrzuceni po trzech różnych zakładach wykonujemy swoją pracę. Pogoda w ostatnich dniach dopisuje i zapowiada się coraz lepiej. Poznajemy nowych ludzi, nawiązujemy nowe przyjaźnie z rówieśnikami z innych krajów. Wszyscy są zadowoleni i liczymy, że reszta dni będzie równie wspaniała jak poprzednie.

 

Noroc! Klasa 3ag.

Narzędzia dostępności