Ola! Minął już tydzień praktyk uczniów 3ag w Portugalii. Rozrzuceni po trzech różnych zakładach wykonujemy swoją pracę. Pogoda w ostatnich dniach dopisuje i zapowiada się coraz lepiej. Poznajemy nowych ludzi, nawiązujemy nowe przyjaźnie z rówieśnikami z innych krajów. Wszyscy są zadowoleni i liczymy, że reszta dni będzie równie wspaniała jak poprzednie.
Noroc! Klasa 3ag.
