Pozdrowienia z Malagi

Zbliżamy się do końca naszego pobytu w Hiszpanii. Malaga każdego poranka wita nas niesamowitym wschodem słońca ponad falami Morza Śródziemnego. Po zachodzie natomiast wyczekujemy jakie zadania przyniesie następny dzień praktyk w Museo Aeronautico de Malaga i salonach fryzjerskich. W ostatnich dniach w Museo zostaliśmy zaskoczeni odwiedzinami pani Magdy pracującej w Porcie Lotniczym w Warszawie. Opowiadała nam o swoich praktykach, które odbywała właśnie tutaj.

Wolny czas spędzamy zwiedzając  miasto, aktywnie na aerobiku w parku nieopodal morza oraz opalając się na plaży. Byliśmy w Muzeum Motoryzacji i Mody z zabytkowymi pojazdami oraz dopasowanymi do nich ubiorami. Udało nam się też odwiedzić Muzeum Picassa i podziwiać jego twórczy dorobek. Gorące saludos ze słonecznej Andaluzji.

Narzędzia dostępności