Poszukiwani chętni wolontariusze

Drodzy uczniowie!

W ramach współpracy z Rzeszowskim Towarzystwem Pomocy im. św. Brata Alberta i Caritas Diecezji Rzeszowskiej Wolontariat Szkolny poszukuje chętnych do udziału w kweście na rzecz ubogich i bezdomnych, która odbędzie się na cmentarzu Wilkowyja w Rzeszowie w dniu 1 listopada.

Szczegółowe informacje i zapisy chętnych u pani Kingi Lizak i pedagoga szkolnego pani Iwony Adamiec-Zielińskiej do 21.X.2022 r.

 

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Narzędzia dostępności