Pomagamy Ukrainie !

Przed feriami COVID, a teraz wojna u naszych Sąsiadów 😢 POMAGAMY UKRAINIE 🇺🇦❗❗
Solidaryzując się z cierpieniem ludzi w obliczu wojny na Ukrainie, członkowie SU organizują WIELKĄ ZBIÓRKĘ najpotrzebniejszych rzeczy dla ludzi uciekających do Polski.
 
POMÓŻMY TYM LUDZIOM I PRZEKAŻMY IM TO CO MOŻE SIĘ PRZYDAĆ! NIE BĄDŹMY OBOJĘTNI!
 
Zbieramy przede wszystkim:
  • wodę w butelkach
  • żywność długoterminową (suchy prowiant, konserwy, makarony, mąka, kasza, ryż, kawa, herbata, cukier, warzywa/owoce w puszkach, płatki śniadaniowe)
  • artykuły dziecięce (ubrania, żywność dla małych dzieci, pampersy, słodycze,
  • artykuły higieniczne, kosmetyki, chemia (chusteczki higieniczne, chusteczki nawilżone, mydło w płynie, pasty do zębów, szczoteczki, żele pod prysznic, kremy, płyny do prania)
  • CZYSTE koce, śpiwory, ubrania, płaszcze przeciwdeszczowe, plecaki, NOWA bielizna
  • jednorazowe przybory kuchenne
  • środki opatrunkowe
  • jedzenie dla zwierząt
  • wszystko inne co ma długi termin ważności i co uważasz, że może się przydać
 
Zbiórka rusza 28.02.2022 r. (poniedziałek) i będzie odbywać się codziennie w naszej szkole przy auli szkolnej.

Narzędzia dostępności