Przed feriami COVID, a teraz wojna u naszych Sąsiadów
POMAGAMY UKRAINIE 


Solidaryzując się z cierpieniem ludzi w obliczu wojny na Ukrainie, członkowie SU organizują WIELKĄ ZBIÓRKĘ najpotrzebniejszych rzeczy dla ludzi uciekających do Polski.
POMÓŻMY TYM LUDZIOM I PRZEKAŻMY IM TO CO MOŻE SIĘ PRZYDAĆ! NIE BĄDŹMY OBOJĘTNI!
Zbieramy przede wszystkim:
- wodę w butelkach
- żywność długoterminową (suchy prowiant, konserwy, makarony, mąka, kasza, ryż, kawa, herbata, cukier, warzywa/owoce w puszkach, płatki śniadaniowe)
- artykuły dziecięce (ubrania, żywność dla małych dzieci, pampersy, słodycze,
- artykuły higieniczne, kosmetyki, chemia (chusteczki higieniczne, chusteczki nawilżone, mydło w płynie, pasty do zębów, szczoteczki, żele pod prysznic, kremy, płyny do prania)
- CZYSTE koce, śpiwory, ubrania, płaszcze przeciwdeszczowe, plecaki, NOWA bielizna
- jednorazowe przybory kuchenne
- środki opatrunkowe
- jedzenie dla zwierząt
- wszystko inne co ma długi termin ważności i co uważasz, że może się przydać
Zbiórka rusza 28.02.2022 r. (poniedziałek) i będzie odbywać się codziennie w naszej szkole przy auli szkolnej.
