W dniu 15 listopada odbył się w Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji w Zarzeczu Półfinał Wojewódzki w badmintonie drużynowym chłopców i dziewcząt. Naszą szkołę reprezentowali:
DRUŻYNA DZIEWCZĄT w składzie:
- Piesowicz Martyna – klasa 3 fs
- Toś Emilia – klasa 3 fs
DRUŻYNA CHŁOPCÓW w składzie:
- Malak Kamil – klasa 5 as
- Soja Dawid – klasa 2 cs
W wyniku rywalizacji sportowej przebiegającej na wysokim poziomie Drużyna dziewcząt zajęła V miejsce, a drużyna chłopców I miejsce.
Gratulujemy osiągniętych wysokich wyników sportowych oraz trzymamy kciuki za udział w Finale Wojewódzkim, który odbędzie się 3 grudnia 2024 roku w GOSiR Zarzecze.
