Półfinał Wojewódzki Licealiady w badmintonie – gry drużynowe dziewcząt i chłopców

W dniu 15 listopada odbył się w Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji w Zarzeczu Półfinał Wojewódzki w badmintonie drużynowym chłopców i dziewcząt. Naszą szkołę reprezentowali:

DRUŻYNA DZIEWCZĄT w składzie:

  • Piesowicz Martyna – klasa 3 fs
  • Toś Emilia – klasa 3 fs

DRUŻYNA CHŁOPCÓW w składzie:

  • Malak Kamil – klasa 5 as
  • Soja Dawid – klasa 2 cs

W wyniku rywalizacji sportowej przebiegającej na wysokim poziomie Drużyna dziewcząt zajęła V miejsce, a drużyna chłopców I miejsce.

Gratulujemy osiągniętych wysokich wyników sportowych oraz trzymamy kciuki za udział w Finale Wojewódzkim, który odbędzie się 3 grudnia 2024 roku w GOSiR Zarzecze.

Narzędzia dostępności