19 kwietnia obchodzona była 79. rocznica wybuchu powstania w getcie warszawskim. Nasza szkoła przyłączyła się do akcji społeczno – edukacyjnej Żonkile organizowanej corocznie przez Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN. Zajęcia upamiętniające rocznicę przeprowadziły pani Ewa Wojakowska w klasach: 1fs, 1rs, 1ls, 4ft, 4mst, 4lt i pani Marta Mucha w klasach: 1bs, 3fsg, 3fss. Przygotowane zostały też z udziałem młodzieży papierowe żonkile.
