Uczniowie naszej szkoły zaangażowali się w projekt BohaterON stanowiący część VI edycji ogólnopolskiej kampanii „BohaterOn włącz historię!”. Za uczestnictwo w akcji otrzymaliśmy podziękowanie.
Jesteśmy wdzięczni wszystkim uczniom, którzy chętnie przyłączyli się do tego projektu i wysyłali kartki oraz listy zawierające słowa uznania do Powstańców.
Koordynatorem szkolnego projektu była Wioletta Machowska. Do akcji aktywnie włączyli się nauczyciele poloniści: Barbara Brzęk, Jolanta Nazarko, Agnieszka Kapłon oraz Sławomir Świetlik.
Za zaangażowanie i gorące serca serdecznie dziękujemy!
