Uczniowie naszej szkoły zaangażowali się w akcję BohaterON w Twojej szkole 2023 upamiętniającą 79 rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego i pielęgnującą pamięć o uczestnikach tego wydarzenia.
Za uczestnictwo w akcji otrzymaliśmy podziękowanie.
Jesteśmy wdzięczni wszystkim uczniom, którzy chętnie przyłączyli się do tego projektu i wysyłali kartki oraz listy zawierające słowa uznania do Powstańców.
Koordynatorem szkolnego projektu była Wioletta Machowska. Do akcji aktywnie włączyli się nauczyciele poloniści: Barbara Brzęk oraz Jolanta Nazarko.
Za zaangażowanie i gorące serca serdecznie dziękujemy!
