Podsumowanie zbiórki krwi w Mechaniku

W dniu 17 marca 2025 r. już po raz kolejny nasi wspaniali i niezawodni uczniowie, nauczyciele oraz absolwenci wykazali się wielkim sercem dzieląc się najcenniejszym darem jakim jest niezbędna do życia KREW. Była to już dziewiąta akcja zorganizowana w naszej szkole. Tym razem uzbieraliśmy 30 litrów krwi. Każdy uczeń w nagrodę od RCKiK otrzymał paczkę ze słodyczami oraz zwolnienie z zajęć lekcyjnych.

Bardzo dziękujemy wszystkim honorowym dawcom krwi. Szczególne podziękowania należą się tym, którzy odważyli się przystąpić do akcji po raz pierwszy.

W szkole prężnie działa Klub Honorowych Dawców, którego członkowie od lat oddają krew w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Rzeszowie.

 

Pamiętajcie – KREW jest lekiem, którego nie da się zastąpić żadnym innym.

Organizatorzy: Joanna Cichoń i Piotr Pustelny

 

Narzędzia dostępności