Podsumowanie akcji „Góra Grosza” 2024/2025

Na terenie naszej szkoły odbyła się zbiórka monet w ramach ogólnopolskiej akcji „Góra Grosza”. Celem kampanii Towarzystwa Nasz Dom była niezmiennie zbiórka funduszy  w ramach której organizowana jest pomoc psychologiczna, rzeczowa i specjalistyczna dla dzieci  wychowujących się poza własnym środowiskiem rodzinnym. Wrzucając monetę na „Górę Grosza” uczniowie naszej szkoły przekazali środki niezbędne dzieciom do znalezienia bezpiecznego miejsca, pomocy w codziennej nauce, rozwijania pasji i talentów, rehabilitacji i usamodzielnienia się. Zbieraliśmy nominały od 1 gr do 5 zł. Łącząc wspólnie siły pokazaliśmy, że ta pomoc jest realna i możliwa.

  • Zebrana kwota: 495 złotych 97 groszy
  • Całkowita waga monet: 20,1 kilograma

Wszystkim, którzy wspomogli tę szczytną akcję serdecznie dziękujemy! Dziękujemy również uczniom kl. II hs: Michałowi, Gabrysiowi, Olkowi i Filipowi oraz Miłoszowi z kl. IV ls, którzy podjęli się liczenia tegorocznej „Góry Grosza”.

 

Wolontariat Szkolny

Narzędzia dostępności