Na terenie naszej szkoły odbyła się zbiórka monet w ramach ogólnopolskiej akcji „Góra Grosza”. Celem kampanii Towarzystwa Nasz Dom była niezmiennie zbiórka funduszy w ramach której organizowana jest pomoc psychologiczna, rzeczowa i specjalistyczna dla dzieci wychowujących się poza własnym środowiskiem rodzinnym. Wrzucając monetę na „Górę Grosza” uczniowie naszej szkoły przekazali środki niezbędne dzieciom do znalezienia bezpiecznego miejsca, pomocy w codziennej nauce, rozwijania pasji i talentów, rehabilitacji i usamodzielnienia się. Zbieraliśmy nominały od 1 gr do 5 zł. Łącząc wspólnie siły pokazaliśmy, że ta pomoc jest realna i możliwa.
- Zebrana kwota: 495 złotych 97 groszy
- Całkowita waga monet: 20,1 kilograma
Wszystkim, którzy wspomogli tę szczytną akcję serdecznie dziękujemy! Dziękujemy również uczniom kl. II hs: Michałowi, Gabrysiowi, Olkowi i Filipowi oraz Miłoszowi z kl. IV ls, którzy podjęli się liczenia tegorocznej „Góry Grosza”.
Wolontariat Szkolny
