Z okazji 106. rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę poczet sztandarowy szkoły w składzie: Aleksander Wałczyk 2as, Cyprian Wyczawski 2ms, Jakub Gąsior 2ls uczestniczył we Mszy Św. w kościele Farnym. W drugiej części uroczystości, pod pomnikiem Józefa Piłsudskiego, naszą szkołę w poczcie reprezentowali: Bartłomiej Ciasnocha 3ls, Hubert Szczygieł 3ls, Piotr Sołtys 3ls, Opiekę nad uczniami sprawowała pani Ewa Wojakowska.
