Piłkarze ręczni ZSM wywalczyli brązowy medal

10 października 2021r. reprezentacja Szczypiornistów ZSM rozegrała mecze finałowe Licealiady na  hali Podpromie. Do rozgrywek zostało zgłoszonych 15 reprezentacji szkół m. Rzeszowa, do finału awansowały 4 reprezentacje, zwycięzcy swojej grypy: ZSMechanicznych, ZSElektronicznych, ZSEnergetycznych oraz V LO.

Wyniki meczy finałowych:

  • ZSElektr. – ZSEnerg. 11:10
  • ZSElektr. – V LO 14:11
  • ZSElektr. – ZSMechan 19:15
  • V LO – ZSMechan  17:7
  • V LO – ZSEnerg. 15:7
  • ZSMechan. – ZSEnerg. 12:9

Szczypiorniści ZSM rozegrali bardzo dobre spotkanie i wywalczyli brązowy medal. Gratulujemy !

 

Drużyna w składzie:

Chyłek Mateusz 4ag, Wójcik Wiktor 2ls, Ożóg Kamil 4ag, Kopiec Michał 4hmg, Bartochowski Mateusz 3ls, Dytko Kacper 3ls, Pater Krzysztof 4fss, Sondej Daniel 3ls, Syrnik Mateusz 4ag, Byjoś Mateusz 3ls

Opiekun Szczypiornistów ZSM: Buć Agnieszka

Narzędzia dostępności