W dniu 16.09.2022 r. na boiskach Zespołu Szkół Mechanicznych w Rzeszowie odbył się międzyszkolny turniej w piłce nożnej. Był to Pierwszy Turniej o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Mechanicznych w Rzeszowie.
W rywalizacji udział wzięły cztery szkoły: Zespół Szkół Elektronicznych, Zespół Szkół Samochodowych, Zespół Szkół Mechanicznych i Zespół Szkół Kształcenia Ustawicznego.
Wyniki rywalizacji:
- I miejsce – Zespół Szkół Elektronicznych
- II miejsce – Zespół Szkół Mechanicznych
- III miejsce – Zespół Szkół Kształcenia Ustawicznego
- IV miejsce – Zespół Szkół Samochodowych
Turniej cieszył się dużym zainteresowaniem.
Organizatorem turnieju był Marek Haber, współorganizatorzy: Agnieszka Buć, Janusz Koźicki, Sławomir Stawarz, Cezary Prokop.
