Pierwszy Turniej o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Mechanicznych w Rzeszowie

W dniu 16.09.2022 r. na boiskach Zespołu Szkół Mechanicznych w Rzeszowie odbył się międzyszkolny turniej w piłce nożnej. Był to Pierwszy Turniej o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Mechanicznych w Rzeszowie.

W rywalizacji udział wzięły cztery szkoły: Zespół Szkół Elektronicznych, Zespół Szkół Samochodowych, Zespół Szkół Mechanicznych i Zespół Szkół Kształcenia Ustawicznego.

Wyniki rywalizacji:

  • I miejsce – Zespół Szkół Elektronicznych
  • II miejsce –  Zespół Szkół Mechanicznych
  • III miejsce – Zespół Szkół Kształcenia Ustawicznego
  • IV miejsce – Zespół Szkół Samochodowych

Turniej cieszył się dużym zainteresowaniem.

Organizatorem turnieju był Marek Haber, współorganizatorzy: Agnieszka Buć, Janusz Koźicki, Sławomir Stawarz, Cezary Prokop.

Narzędzia dostępności