W dniu 29.09.2022 r. w naszej szkole odbyły się otrzęsiny klas pierwszych, które zorganizował Samorząd Szkolny.
Po trzyletniej przerwie spowodowanej pandemią młodzież z wszystkich klas pierwszych została przyjęta w poczet uczniów Zespołu Szkół Mechanicznych. Wydarzenie było bardzo udane. Rywalizowano w wielu konkurencjach tematycznych w których nie zabrakło zabawy i uśmiechu.
- I miejsce w współzawodnictwie zdobyła klasa 1 hs, która w nagrodę będzie organizować przyszłe otrzęsiny.
- II miejsce – klasa 1 bs
- III miejsce – klasa 1cs
Zmagania były bardzo wyrównane. Każdy z uczestników danej konkurencji otrzymał słodkie upominki.
Opiekunowie Samorządu szkolnego: Alicja Bartyzel, Agnieszka Buć
