Olimpiada Wiedzy o Wynalazczości

W ubiegły piątek 23 lutego w Regionalnym Centrum Edukacji Zawodowej w Nisku odbył się okręgowy etap olimpiady. Nasza szkołę reprezentowała trzyosobowa drużyna, wyłoniona w eliminacjach szkolnych, w składzie: Paweł Ozga 4 hms, Adam Sowa 2 ls oraz Maciej Pazdan 3 ls. Pomimo dużej konkurencji liczymy na kolejny sukces naszych uczniów. Wyniki niebawem.

Narzędzia dostępności