Serdecznie zapraszamy zainteresowanych uczniów z klas drugich i trzecich na zajęcia przygotowujące do Olimpiady Innowacji Technicznych i Wynalazczości. Pierwsze spotkanie odbędzie się w poniedziałek 26 października o godzinie 12:20 w sali nr 47.
Joanna Cichoń, Adam Dytko
Narzędzia dostępności