Ogromny sukces badmintonistów z Mechanika

W dniu 3 grudnia 2024 r. odbył się w Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji w Zarzeczu Finał Wojewódzki w Badmintonie drużynowym chłopców i dziewcząt.

Naszą szkołę reprezentowali:

  • Malak Kamil – klasa 5 as
  • Soja Dawid – klasa 2 cs

W wyniku rywalizacji sportowej przebiegającej na wysokim poziomie drużyna chłopców po zaciętej walce w finale zdobyła II miejsce.

 

Lp.

Szkoła

1

2

3

4

punkty

sety

miejsca

1.

ZSMech Rzeszów

X

5:0

4:1

4:1

3

13:2

I

2.

II LO Dębica

0:5

X

0:5

0:5

0

15:0

IV

3.

LO Dubiecko

1:4

5:0

X

3:2

2

9:6

II

4.

ZS Nr 3 Sanok

1:4

5:0

2:3

X

1

8:7

III

 

  • ZSEiO Przemyśl – LO Dubiecko 3:0
  • ZSMech Rzeszów – ZS Nr 1 Nowa Dęba 3:1
  • o III miejsce LO Dubiecko – ZS Nr 1 Nowa Dęba 2:3
  • o I miejsce ZSEiO Przemyśl – ZSMech Rzeszów 3:2

 

Gratulujemy osiągniętych wysokich wyników sportowych.

Narzędzia dostępności