W dniu 3 grudnia 2024 r. odbył się w Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji w Zarzeczu Finał Wojewódzki w Badmintonie drużynowym chłopców i dziewcząt.
Naszą szkołę reprezentowali:
- Malak Kamil – klasa 5 as
- Soja Dawid – klasa 2 cs
W wyniku rywalizacji sportowej przebiegającej na wysokim poziomie drużyna chłopców po zaciętej walce w finale zdobyła II miejsce.
Lp. | Szkoła | 1 | 2 | 3 | 4 | punkty | sety | miejsca |
1. | ZSMech Rzeszów | X | 5:0 | 4:1 | 4:1 | 3 | 13:2 | I |
2. | II LO Dębica | 0:5 | X | 0:5 | 0:5 | 0 | 15:0 | IV |
3. | LO Dubiecko | 1:4 | 5:0 | X | 3:2 | 2 | 9:6 | II |
4. | ZS Nr 3 Sanok | 1:4 | 5:0 | 2:3 | X | 1 | 8:7 | III |
- ZSEiO Przemyśl – LO Dubiecko 3:0
- ZSMech Rzeszów – ZS Nr 1 Nowa Dęba 3:1
- o III miejsce LO Dubiecko – ZS Nr 1 Nowa Dęba 2:3
- o I miejsce ZSEiO Przemyśl – ZSMech Rzeszów 3:2
Gratulujemy osiągniętych wysokich wyników sportowych.
