W ubiegły piątej korzystając z pięknej jesiennej pogody udało nam się zrealizować naszą nagrodę za wygranie zeszłorocznych otrzęsin klas pierwszych. Po długiej przerwie wyposażeni przez Pana Dyrektora w niezbędny sprzęt i różnego rodzaju smakołyki ruszyliśmy w kierunku Rezerwatu przyrody Lisia Góra. Tam rozpaliliśmy ognisko i tradycyjnie na wystruganych kijkach piekliśmy kiełbasę. Po wspaniałej uczcie rozpoczęły się rozgrywki siatkówki plażowej i zabawy na pobliskim placu zabaw. Sponsorem ogniska był Pan Dyrektor za co bardzo dziękujemy, jak również naszej wychowawczyni Pani Joannie Cichoń. Mamy nadzieję, że tegoroczni pierwszoklasiści w najbliższy piątek obudzą w sobie ducha walki, ponieważ „gra jest warta świeczki”.
Klasa 2 ls
